pihlakad

Õnnelike õpilaste ja õpetajate akadeemia

Õnnelik õpetaja – õnnelikud õpilased

Meie motoks on „usalda õpetajat, usalda õpilast" – meie koolitajad loovad oma kursused vabas loomingulises õhkkonnas, iga kursuse läbiviimise eest vastutab õpetaja isiklikult; kursuse eesmärkide ja läbiviimise arutellu kaasatakse alati ka õppureid.

Babelhouse kunsti-, kultuuri- ja keelekoolituskeskus on keskendunud  kvaliteetteenusele, mida pakume ennast ning enesetäiendust keskmisest enam väärtustavale sihtrühmale. Meie õpilased on aktiivsed, rõõmsad ja motiveeritud - vahva seltskond õppimiseks ja õpetamiseks!

Väike rühmasuurus kindlustab, et õpetajal jagub aega ja tähelepanu kõigile. 

 sambad

Kogemused ja kvaliteet

Mitmed meie õpetajad omavad kogemusi õpetamisel Eesti erinevates õppeasutustes ja kõrgkoolides – nende tööd iseloomustavad ulatuslikud kogemused, akadeemiline tasakaal ning efektiivsed ja motiveerivad õpetamismeetodid.

Mitmed õpetajad on täiendanud end pikemalt õpetataval erialal ka välismaal, elades antud kultuuri- ja keelekeskkonnas.

Kunstiõpetajad on ühtlasi praktiseerivad tegevkunstnikud, kelle aktiivsest näitusetegevusest võib osa saada nii Eestis kui välismaal.

 vabadus

Paindlikkus ja vabadus

Võib-olla ei sobi Sulle alustada kursustega kohe uue (õppe)aasta alguse kiiruses ning soovid alustada oma õpinguid pisut hiljem, mil töörütm ja koolis- ning trenniskäigud juba paigas?

Meie juures on Sul see võimalus: Kursused algavad erinevatel aegadel aasta ringselt ning hea uudis on ka see, et kursustega ei pea Sa end pikalt siduma: meie kursused on ülesehitatud mugava moodulõppe põhimõttel. See tähendab, et keskmiselt pooleteise-paari kuu jooksul on Sul kursus edukalt läbitud ning saad selle tegevuse edukalt lõpetatuks lugeda.   (Muidugi võid ka huvi korral valida endale uue kursuse mooduli:)).

Individuaaltundide formaat võimaldab põhjalikku isiklikku tagasisidet arengule ja täiendamisvõimalustele, pakume paindlikku õpikorraldust, mis võtab arvesse nii Sinu töölähetusi, välisreise kui ka lapsega tegelemisele pühendatavat aega. Mõnusad kokkulepped, paindlikud kohtumisajad:)

puzzle

Paindlik õpigraafik

Meie kursused võimaldavad osalemist ka nendel, kes ei soovi end terveks poolaastaks õpperühma või kursusega siduda – lihtsalt vali endale „pusletükkidest" sobiv minikursus ning paari kuu jooksul oled selle juba edukalt lõpetanud ja diplom/osalemistõend käes!

Ning kui kursus meeldis, saad loomulikult jätkata sobival jätkukursusel!

 
paevalilled

 

Põhimõtted

 Kaasaegsed kunsti-, kultuuri- ja keelekoolitused + kvaliteetkunsti tutvustamine ja special edition müük

Babelhouse koolituskeskuse põhimõteteks on:

* Positiivne, meeldiv atmosfäär

* Kaasaegsed metoodikad, mis on kombineeritud traditsioonilise kvaliteediga

* Positiivsed ja motiveeritud õppejõud, rõõmsad õpilased

* Paindlikkus ja vabadus

* Individualiseeriv, õppijakeskne lähenemine

* Paindlikud ja mugavad tundide ajad, uudsed minimoodulid ja intensiivkursused

* Lühikesed, omavahel kergelt kombineeritavad kursused

* Huvitavad, uudsed lahendused

* Kogenud, tunnustatud õppejõud

* Väikesed, sidusad rühmad ( reeglina cirka 2-4 inimest) 

 
ruum2ruum1

 

Lühidalt

* Kunsti-, kultuuri ja ja keelekursused kaasaegses ja positiivses võtmes

* Asukoht Tartu vanalinnas/kesklinnas, Raekoja platsi ja Toomemäe vahetus läheduses - Babelhouse kunsti-, kultuuri- ja keelekoolituskeskus Tartu vanalinnas ootab Sind!

* Babelhouse pop-up mini kunstigaleriist väärikad investeeringud kingiks endale, välispartneritele jne. koos tunnist saadud hea tujuga kaasa!

 

Oled alati oodatud ja  teretulnud!