teenused1. Konsultatsioon kunsti- v keeleoskuse, sobilike kunsti- ja keelealaste enesearendusvõimaluste jne osas:

Pakume konsultatsiooni keeleoskustaseme hindamise ja õigete kursuste valiku osas. Meie kursustel osalejatele on konsultatsioon tasuta! 

Muidu: Konsultatsioonid keeleoskustaseme, kunstioskuste arendamise jms. osas - tule aruta oma arengu üle tunnustatud kunstnike, kunstipedagoogide v filoloogidega.  Kõik küsimused on teretulnud!

Konsultatsiooni hind: kuni 30 minutit 85 EUR; 45-60 minutit: 185 EUR

 

 2. Individuaaltunnid

Individuaaltunnid kunsti- ja keeleõppes:

* kunstiõpe (maal, joonistamine, krokii, kompositsioon jne.):  1 tavapikkuses koolituskord (st. 2 akadeemilist tundi: 45+45 min) 100 EUR, 2 õpilasele 155 EUR (LIVE-MODELLIJOONISTUSEL  portreemaalimisel jne. + AKTIJOONISTUSEL MODELLIGA LIVE-SESSIOONIDEL lisandub modellitasu). Miinimum tundide arv: 3. Võimalik individuaalõpe koolitusloaga koolitusprogrammi järgi, st. 20% kursuse hinnast aasta lõpul Maksuametilt tagasi.

* keeleõpe (inglise, prantsuse, rootsi, hispaania, saksa, eesti keel algastmest edasijõudnuteni): 1 koolitustund (st. 2 akadeemilist tundi: 45+45 min, kokku 90 min) alates 75 EUR, 2 õpilasele alates 95 EUR. Miinimum tundide arv: 3.  Individuaalkokkulepped sõltuvalt kursuse pikkusest, tasemest, jne. Võimalik individuaalõpe koolitusloaga koolitusprogrammi järgi, st. 20% kursuse hinnast aasta lõpul Maksuametilt tagasi. 

* Küsi ka meie eripakkumisi rühmaõppeks ja suunitletud erialadele/ firmakoolitusteks!

3. Individuaaltund + konsultatsioon: Tööalane inglise keel: konverentsil/koosolekul esinemise ettekanded: isiklik tagasiside + nõustamine. 

Esine Sind eesootaval rahvusvahelisel konverentsil v töökoosolekul stressivabalt, enesekindlalt ja väärikalt - Sinu keelekasutus ja hääldus on spetsialisti nõustamisel paika saanud ja sujuvaks ning haaravaks esitluseks lihvitud!:) Enam ei muuda ühe põhiväljendi v sõna valesti hääldamine v kasutamine kogu ettekannet kuulajskonnale koomiliseks  - asjalikud mõtted on korrektses ja idiomaatilises sõnastuses ja esitluskindlus lisab sõnumile enamgi kaalu.

Broneeri aeg vähemalt nädal enne koosarutelu algust. See omakorda peaks olema VÄHEMALT nädal enne Sinu esitlust/ koosolekut. Hinnad alates 285.- EUR 60 min.  NB! Süvaerialast tõlget me sellisel sessioonil ei tee - silmas on peetud valmis esitluse nõustamist, häälduse, põhiväljendite ja esitluse üldise ettevalmistuse harjutamist ja konsulteerimist/toetamist kvaliteedi tõstmisel ja enesekindla esitluse/ esinemise kindlustamisel. Olete teretulnud!:)

 

4. Motivatsiooni ja visiooni fokusseerimine: arengukoostöö

Programmid, koolitused ja individuaalkohtumised motivatsiooni ja visiooni fokuseerimiseks töös, õpingutes, ettevõtluses või enesejuhtimises. Hinnd alates 125 60 min, koolitused vastavalt osalejate arvule ning konkreetsele tellitud programmile. Koolituse tellimseks saada täpsem kirjeldus oma ettevõtte soovidest meie e-mailiaadressile, Individuaalnõustamise kohtumine või neti/telefoninõustamine lepi kokku: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..